ZPKWŁ na Dniach Przedborza

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.


Kolejne Dni Przedborza za nami. Na dwudniowym święcie mieszkańców Przedborza i okolic gościliśmy już kolejny raz. Zgodnie z przyjętym głównym tematem działań edukacyjnych, skupiliśmy się na prezentacji ptaków, jako jednej z grup fauny naszych parków krajobrazowych.

DSC07503

Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowano kilka aktywności, za udział w których można było otrzymać nagrody w postaci publikacji ZPKWŁ lub sadzonek drzew i krzewów. Goście mogli brać udział w: quizach o różnym stopniu trudności, zadaniach takich jak malowanie kamiennej sówki, obserwacji przez lornetkę czy zabawie w ważenie sikorki, jeżyka lub dudka. Prezentowaliśmy na stoisku różne typy budek lęgowych, a dla najbardziej zainteresowanych budka była prezentem od ZPKWŁ. Jak co roku odpowiadaliśmy na różne pytania z dziedziny ochrony przyrody i ekologii.
Pozdrawiamy Wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy już za rok na kolejne Dni Przedborza z udziałem pracowników ZPKWŁ.