2 Marsz Nordic Walking Nadwarciańskimi Trasami

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

ElaPlakatPartnerzy

W najbliższą sobotę 9 czerwca 2018 roku odbędzie się 2 edycja Marszu Nordic Walking Nadwarciańskimi Trasami, którego organizatorami są Janusz Grzebski - instruktor Nordic Walking oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach. Po raz pierwszy partnerem wydarzenia został Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego.

Impreza ma charakter rekreacyjno-sportowy. Uczestnicy mają do wyboru 6 różnych tras, z czego 3 wiodą terenami Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki. Dla tych, którzy zdecydują się przejść wszystkie czeka do pokonania około 64 km. Limit 150 zawodników został już osiągnięty. Niemniej zachęcamy do aktywnego kibicowania uczestnikom na trasach marszu. Start/meta poszczególnych tras odbywać się będzie w lokalizacjach: Zapolice - GOKiS, oraz Strońsko - park wiejski. Wyjście na pierwszą trasę o godzinie 8.00. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższym regulaminie.

pdfNADWARCIAŃSKIE_TRASY_NORDIC_WALKING_ZAPOLICE1.29 MB

K. Kierniakiewicz