Wakacyjne Znajomości – Lato z Miejskim Domem Kultury w Zduńskiej Woli

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

221871501 3095289840703611 1464287531015637160 nWakacyjne Znajomości – Lato z Miejskim Domem Kultury w Zduńskiej Woli, to niezwykle różnorodne i nowoczesne warsztaty dla dzieci od 7 lat, które odbywały się w cyklach tygodniowych od 19 lipca do 13 sierpnia w czterech różnych miejscach na terenie Zduńskiej Woli: Inkubatorze Inicjatyw Społecznych, Świetlicy Osiedla Nowe Miasto, Świetlicy Osiedla 100-lecia oraz Filii Miejskiego Domu Kultury na Osiedlu Karsznice. W ten ciekawy projekt włączył się również Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddział Terenowy Sieradzkich Parków Krajobrazowych.

W ramach bloku tematycznego „Chcę być EKO” przeprowadziliśmy łącznie 16 zajęć stacjonarnych i terenowych. Dzieci uczestniczyły w warsztatach stacjonarnych o mrówkach, płazach, pszczołach, odpowiadały na przyrodnicze zagadki „Leśnego koła fortuny”, a także brały udział w grze terenowej „W Grodzie Mściwoja”. Cieszymy się, że tak wiele osób razem z nami poznawało tajemnice przyrody. Wszyscy bawiliśmy się przy tym wspaniale i nawiązywaliśmy nowe znajomości. Wakacje powoli dobiegają końca, ale pozytywne wsponienia zostają. Życzymy wszystkim szczęśliwego powrotu do szkoły.

K. Piasecka